Yıllardır küs ve davalık olan Seren Serengil ve Gülben Ergen Bülent Ersoy'un annesinin cenazesinde cenazede yan yana geldi | Organize Blog Eğlence Adresi

Yıllardır küs ve davalık olan Seren Serengil ve Gülben Ergen Bülent Ersoy’un annesinin cenazesinde cenazede yan yana geldi

Yıllardır küs ve davalık olan Seren Serengil ve Gülben Ergen Bülent Ersoy'un annesinin cenazesinde cenazede yan yana geldi

1

Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz’ın cenaze törenine, Gülben Ergen, Seren Serengil ve Yılmaz Morgül gibi önemli isimler katıldı.

2

Uzun süredir küs olan Serengil ve Ergen’in, cenazede yan yana gelmesi soğuk rüzgarların esmesine neden oldu.

3

‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucusu Seren Serengil, bu sabah yayınlanan programda sosyal medyada çok konuşulan görüntüye açıklık getirdi.

4

Serengil, “Ben farkında değilim yanımda kimin olduğundan. Baş sağlığımı dileyip gittim, görmedim ben Gülben Ergen’in yanımda olduğunu.” dedi.

5

Seren Serengil, 2018 yılında sunuculuğunu üstlendiği “Duymayan Kalmasın” adlı programda aleyhinde tedbir kararı olmasına rağmen Gülben Ergen hakkında konuşmalarını sürdürmüştü.

6

Ergen’in mahkemeye başvurmasının ardından Serengil, bilirkişi raporu doğrultusunda 3 gün hapis yatmıştı.

7

Seren Serengil ve Gülben Ergen, 2017 yılında bir açılışta karşılaşmıştı. Gülben Ergen, Serengil’e omuz atıp geçince Seren Serengil, ünlü şarkıcının arkasından gülmüştü.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Organize Blog Eğlence Adresi
top Tipobet365 Giriş korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 betmatik giriş supertotobet giriş