Corona virüs karantina günlerini karavanda geçiriyorlar | Organize Blog Eğlence Adresi

Corona virüs karantina günlerini karavanda geçiriyorlar

Corona virüs karantina günlerini karavanda geçiriyorlar

1

Kimi yıllardır karavanda yaşarken, kimileri de salgın sonrası bu parka gelmiş durumda. Corona virüs nedeniyle evden çalışma sistemine geçilince, bazı vatandaşlar da işlerini bilgisayarlar aracılığıyla karavanlardan yürütmeye başladı.

2HEM KARAVANDA KAL HEM DE SAĞLIKLA KAL

“HEM KARAVANDA KAL HEM DE SAĞLIKLA KAL”

Spor eğitmeni Serkan Eyisüzer, corona virüs sonrası karavan parkına gelenler arasında. Eyisüzer, “Normalde ben de bir senedir buradayım ama benim buraya gelme tercihim, corona virüs günlerinde evde kalmaktansa, karavanımda burada, doğa ile iç içe kalıyorum.

3

D vitaminini de burada gerektiği kadar alabiliyoruz. Çok fazla uzaklaşmadan, kurallara uyarak, sağlıkla hem karavanda kal hem de sağlıkla kal diyorum.

4

Yine de biz kurallara uyarak, arkadaşlarımızla çok fazla yaklaşmadan, sohbet içerisinde kalıyoruz” şeklinde konuştu.

5TATAROĞLU: İZOLE HALDEYİZ

TATAROĞLU: İZOLE HALDEYİZ

Üç yıldır karavanda yaşayan Mehmet Akif Tataroğlu, “Zaten en büyük karantinayı biz yaşıyoruz. Temiz, kimse yok. Denizi bu kadar temiz görmemiştik.

6 7

Biz kendimiz izole haldeyiz zaten. Arkadaşlara evinizde kalın, diye tavsiye ediyoruz. Türkiye evin varsa evinde kal, karavanın varsa karavanında kal” diye konuştu.

8BEN ARABADAN İNMİYORUM

“BEN ARABADAN İNMİYORUM”

Karavanda yaşayan bir diğer vatandaş, “Bizim eski yerimizde karavanlar bu kadar iç içe değildi. Bizi buraya topladılar. Burada karavanlar iç içe. Ben arabadan inmiyorum. Maskesiz dolaşmıyorum. Sürekli dezenfekte ediyorum” dedi.

9İŞLERİNİ KARAVANDAN YÜRÜTÜYOR

İŞLERİNİ KARAVANDAN YÜRÜTÜYOR

Aydınlatma sektöründe çalışan ve eşiyle birlikte kaldığı karavanda, bilgisayar aracılığıyla işlerini yürüten Esra Menderes ise, “Uzaktan bağlantıyla çalışıyoruz.

10

Çünkü sokağa çıkma yasağı sadece büyükşehirlerde var. Diğer şehirlerdeki müşteriler çalıştıkları için, müşteriler geliyor. Onlara cevap verilmesi gerekiyor. Onun için uzaktan bu şekilde çalışıyoruz.

11

En azından evde değiliz. Böyle daha güzel. Kapının önünde güneşte oturuyoruz. Canımızın istediği gibi camdan cama diğer karavandaki arkadaşlarla muhabbet edebiliyoruz” ifadelerini kullandı.

12 13 14 15 16

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Organize Blog Eğlence Adresi
top Tipobet365 Giriş korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 betmatik giriş supertotobet giriş