"BU GECE RABBİMİZİN BAĞIŞLAYICILIĞINA SIĞINMALIYIZ" | Organize Blog Eğlence Adresi

“BU GECE RABBİMİZİN BAĞIŞLAYICILIĞINA SIĞINMALIYIZ”

“BU GECE RABBİMİZİN BAĞIŞLAYICILIĞINA SIĞINMALIYIZ”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Berat Kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı. ‘Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın’ çağrısı yapan Sezen, “Bu gece Rabbimizin bağışlayıcılığına sığınmalıyız” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Bu gece yüce Allah’ın af ve mağfiretine ulaşmak için çok önemli bir gecedir. Adından da anlaşılacağı üzere kurtuluşa fırsat olacak bu geceyi ibadet ederek, yüce Yaradan’a dua ederek geçirelim. Ülkemiz ve dünyamızı bir anda zindan eden ölümcül virüs koronadan kurtulmak, mazlum milletlerin kurtuluşa ermesi ve zulmedenlerin kahru perişan olması için ellerimizi açarak dua edelim. İnsanların kendilerini gözden geçirerek sorumluluklarını güncellemesi açısından önemli bir fırsat sunan bu mübarek gecede Rabbimizin bağışlayıcılığına sığınmalıyız” dedi.
 
“Zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayın”
 
Sezen mesajını, “Ağır bir imtihan dönemi geçirdiğimiz şu mübarek günlerde koronavirüsün getirdiği riskler dolayısıyla gerekli tedbirleri alan, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere sahada görev yapan sivil ya da kamu görevlisi tüm kardeşlerimizin Rabbim yar ve yardımcıları olsun.  Aziz Afyonkarahisarlılar; Bu süreçte zorunlu olmadıkça evlerden çıkılmamasına ve ibadetlerimizi evlerimizde yapmaya özen gösterelim. Bu duygularla tüm İslam aleminin Berat Kandili’ni kutlar, tüm insanlığa özellikle şu süreçte başta sağlık olmak üzere, rahmet, bereket ve huzur getirmesini dilerim” ifadeleri ile noktaladı.

PAYLAŞ:

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Organize Blog Eğlence Adresi
top Tipobet365 Giriş korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 betmatik giriş supertotobet giriş